Takipçi Kazan Logo
Whatsapp Desteği

İade koşulları

İade koşulları

Takipcikazan.net İADE KOŞULLARI ( GERİ ÖDEME POLİTİKASI)

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Bunun dışındaki iade talepleriniz için, sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde bilmeniz gerekenler şu şekildedir

Takipcikazan.net aşağıda belirtilen sebepler dışında geri ödeme yapmamaktadır:

1- Siparişin tamamlanmaması (72 Saat İçinde)

2- Siparişin eksik gönderilmesi

3- Siparişin hatalı gönderilmesi

Yukarıda belirtilen üç durumda farklı bir sebeple talep edilen geri ödemeler kabul edilmemektedir. Eksik gönderimler, hatalı gönderimler, tamamlanmayan siparişler hesaplanarak tekrardan gönderilmektedir.  

Takipcikazan.net üzerinden verdiğiniz siparişlerde sadece kendinize yasal olarak ait olan ödeme yöntemleri ile ödeme yapınız. Sitemize yapılan ödemelerden site yönetimi suç kabul etmemekle beraber çalıntı kart gibi yollar ile sipariş geçen kişilerin siparişleri iptal olacaktır. Ayrıyeten Takipcikazan.net yönetimi, kişiden şikayetçi olma hakkını elinde tutmaktadır.

Sosyal medya mecraları tarafından yapılan güncellemeler nedeniyle yaşanan gecikmelerden/kopmalardan sitemiz sorumlu değildir. Güncellemelerin ne zaman hangi koşullarda yapılacağı hakkında kimsenin bilgisi olmadığından Takipcikazan.net bu konuda mesuliyet kabul etmemektedir. Güncelleme sonrası servislerin devam edeceğinden site yönetimi sipariş bekletme ve iade etme hakkını elinde tutmaktadır. Sipariş bekletme süresi tamamen site yönetimine ait olup müşteri bunu kabul ederek siparişini vermiş olur.

Sipariş kısmında doldurduğunuz formda eksik ve hatalı bilgi neticesinde hizmet sağlanamaz. Hesabınızla ilgili bölümü dikkatli doldurmanız gerekir. Aksi takdirde siparişiniz iptal edilip ücret iadesi yapılmayacaktır.

Siparişleri işleme alınan müşterilerimizin iade talepleri kabul edilmeyecektir. Sipariş vermeye tam karar verdiğiniz zamanda sipariş veriniz.  

Takipcikazan.net üzerinden verdiğiniz siparişler esnasında hesabınızın herkese açık olduğundan emin olun. Kapalı hesaplara aktarım yapılmamakta olup siparişiniz iptal edilip ücret iadesi yapılmayacaktır. Geri iade asla yapılmamaktadır.

Yönetim tarafından olumlu yorum almayan siparişleri Takipcikazan.net'in iptal etme hakkı vardır. +18 ve yasaklı paylaşım içeren hesaplara gönderilecek olan siparişler iptal edilip ücret iadesi yapılmayacaktır.

Farklı mecralarda sitemizi karalayan kişilerin siparişleri iptal edilecektir. Ayrıca site yönetimi tarafından alınan ücret geri iade edilmeyecektir. Bu maddeye mütakip site yönetimi bu hakkını daima korumaktadır. Müşterilerimiz bu maddeyi kabul ederek sipariş geçmektedir.

Geri iade politikasında bulunan maddeler, müşteriye bildirilmeksizin değiştirilebilir, eklenebilir ve silinebilir. Site üzerinden sipariş geçen müşterilerimiz bu maddeleri sorgusuz sualsiz kabul etmiş sayılmaktadır.

Oluşturmuş olduğunuz siparişler tamamlanmadan müşterinin farklı bir firma ve/veya site üzerinden aynı hizmeti satın almasında doğacak olan bütün sorumluluk müşteriye aittir.

Takipcikazan.net'e yapılan ödemelerde herhangi bir hukuki ve/veya ödeme sağlayıcısından gelen red, talep olduğu takdirde Takipcikazan.net siparişinizi iptal etme hakkına sahiptir.

Kullanıcılar(Müşteriler) Takipcikazan.net'e vermiş oldukları bilgilerin doğru ve güncel olduğunu doğrulamak ile mükelleftir. Bu sebepten dolayı ortaya çıkan sorun, problemlerden Takipcikazan.net sorumlu tutulamaz ve iade/geri ödeme yapılamaz.

Instagram, YouTube ve Twitter gibi platformlarda hesabınızın gerek takipçi ihtiyacı gerekse etkileşim ihtiyacı gibi konularda gereken hizmetleri en uygun fiyatlarla vererek sizleri memnun etmeye çalışıyoruz.

3 Dakika Önce