Instagram Hizmetleri

Instagram platformu için sağlamış olduğumuz uygun fiyatlı ve kaliteli servislerimizi inceleyebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Instagram takipçi, Instagram beğeni, Instagram düşmeyen takipçi servislerimize göz atabilirsin.

19 Hizmet Mevcut

Gönderi Paylaşım

Instagram platformu için sağlamış olduğumuz uygun fiyatlı ve kaliteli gönderi paylaşım paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Premium Lisans

Giriş bilgileri ve lisans bilgileri E-Posta adresinize gönderilecektir.

Düşmeyen Takipçi

Gelecek olan takipçiler eski hesaplardan oluşmaktadır. Bu nedenle düşüş neredeyse yoktur. Olsa dahi telafilidir. Çok tercih edilen bir instagram kategorisidir.

Türk Takipçi

Instagram platformu için sağlamış olduğumuz uygun fiyatlı ve kaliteli Türk takipçi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Düşmelere karşı telafilidir.

Karışık Takipçi

Instagram platformu için sağlamış olduğumuz uygun fiyatlı ve karışık takipçi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Karışık takipçilerde yüksek düşüş olabiliyor düşüş olmaması için Telafili hizmetlerimize göz atabilirsiniz

Mavi Tikli Hesaptan Takipçi

İnstagram'da mavi tikli hesaplar sizi takip eder. Keşfete düşmeniz açısından harikadır.

Bayan Türk Takipçi

Bu kategorideki takipçiler yavaş yavaş gelecektir. En geç 12 saat içerisinde işleme alınır. Gelen takipçiler tamamen organik bayan türk takipçilerden oluşmaktadır.

Çekilişle Organik Türk Takipçi

Instagram çekilişle organik türk takipçi kazanmaya hazır mısınız? Şimdi organik türk paketlerini deneyin

Türk Beğeni

Instagram platformu için sağlamış olduğumuz uygun fiyatlı ve kaliteli Türk beğeni paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Karışık Beğeni

Instagram platformu için sağlamış olduğumuz uygun fiyatlı ve kaliteli karışık beğeni paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yabancı türk karışık gelmektedir.

Video İzlenme

Instagram platformu için sağlamış olduğumuz uygun fiyatlı ve kaliteli izlenme paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Türk Hikaye İzlenme

Tamamen türk hesaplar hikayenizi birkaç saniye görüntülemektedirler.

Türk Yorum

Gerçek kullanıcılar sizi bir sayfa üzerinden kendi istekleri ile görür ve bile bile isteye isteye kabul edip paylaşım ile ilgili 5-6 kelimelik yorum yaparlar. Bu işlemleri karşılığında da para kazanırlar.

Mavi Tikli Hesaptan Yorum

Mavi tikli sanatçı hesapları gönderinize olumlu yorum yaparlar veya emoji atarlar.

Kaydetme

Instagram platformu için sağlamış olduğumuz uygun fiyatlı ve kaliteli gönderi kaydetme paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Spam Hizmetleri

Instagram'da uygun olmayan, kurallara aykırı olduğunu düşündüğünüz hesaplara spam servisimizi kullanarak kapanma olasılıklarını yükseltebilirsiniz.

İşletme Paketleri (özel)

Instagram platformunda satış yapan veya satış yapacak olan sayfalar için harika bir kategoridir. Satıştan ziyade Influencer (fenomen) olmak isteyen müşterilerimize şiddetle tavsiye etmekteyiz. Yeni açılan sayfaların müşteri çekmesi çok zordur. Bu paketler ile Instagram platformunda yeni müşterilerinizi organik bir şekilde çekebilir ve insanlara ulaşma imkanınızı arttırabilirsiniz. Var olan konumunuzdan zirveye doğru ilerlemek için hemen başlayabilirsiniz. Detay: satın alım işleminden sonra pazarlama uzmanlarımız hesabınızı inceleyip en uygun etkileşimi sağlayacaktır. Keşfete düşmeniz açısından hesabınıza kalıcı olacak şekilde düzenli aralıklarla etkileşim yükleyecekler. Bu birçok müşterimizin keşfette öne çıkmasında önemli bir faktör oldu.

Keşfet paketi

Hizmeti aldıktan (20dk-40dk) içerisinde gönderinize gelen yüksek etkileşimli yorumlar, beğeniler veya kaydetmeler olacak. Videonuzun en az 50Bin görüntülenme almasını garanti ediyoruz. Gelmezse iade edilecektir. Destek kısmı ile iletişime geçebilirsiniz. Hesap kesinlikle gizli olmamalıdır.

Türk Ünlülerden Video

Türk ünlü hesaplara video çektirme hizmetini alarak sevdiklerinizi mutlu edin! Video içeriğinde söylenecek kelimeleri bize sipariş sonrası iletişim kısmından iletmeyi unutmayın.

SORU VE SORUNLAR İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!
Favorilerim
Sipariş Sorgula
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz

3 Dakika Önce
İndirim Başlasın!

Instagram Paketlerinde İndirim Fırsatı Başladı.

Instagram
1.000 Düşmeyen Takipçi
  • Kesinlikle düşme yoktur.
  • Gelen takipçiler eski tarihli hesaplardan oluşur.
  • Eski tarihli takipçilerde düşme yoktur.
  • Türk/Yabancı Karışıktır
  • Yavaş yavaş gelecektir.
  • Kısa sürede tamamlanır
  • 365 Gün Garantisi Vardır.
  • Çok beğenilen bir hizmettir.
  • 200 Adet hediye gelir.
133.00₺118.00₺
Satın Al